Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Judy Ms. Judy
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13710157069 Email:info@sz-dituo.com.cn
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Shenzhen Dituo Elektronike Co, Ltd.is prodhuesi i difuzorit aromë, shpërndarës aromë tejzanor, lagështues, mjeshtër NM Face dhe pastrues ajri të cilat përdoren kryesisht në hotel, banjë, klub, zyrë, shtëpi private dhe madje edhe në automjet.

Marka e kompanisë: DITUO

Koha e vendosur: Shkurt 2011

Sipërfaqja e katit: 16,000 m

Vendndodhja: Shenzhen Baoan

Punonjësja: 200-500 persona

Kapaciteti mujor: rreth 300,000 njësi

Përparësitë:

* Mbi 8 vjet fabrikë e specializuar në shpërndarësin e aromës

* Eksperiencë e pasur e eksportuar (më shumë se 75 vende)

* Ekipi i shitjeve super të shkëlqyera (shërbime profesionale para / pas shitjes)

* Ekipi R & D i aftë (normalisht 2-3 produkte të reja çdo tremujor)

* E pranueshme për ODM & OEM * Certifikata: ISO9001,2015, CE, FCC & ROHS

* Cilësi e besueshme: 100% Test Drop, test plakjeje dhe OCCT para transportit

DITUO, në fillim të krijimit të saj, marka synon të krijojë një mjedis të shëndetshëm dhe një jetë të bukur në shtëpi. Ai përqendrohet në inovacionin dhe prodhimin e produkteve të aromaterapisë dhe aromaterapisë, duke synuar të ofrojë produkte cilësore dhe shërbime më të mira për publikun. Productdo produkt DITUO është i dashur nga konsumatorët, duke interpretuar harmoninë dhe natyrën e "jetës shëndetësore me aromë, shijoni të pastër dhe të freskët lirisht".

Uebfaqja e Dituo: www.sz-dituo.com

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Shenzhen Dituo Elektronike Co, Ltd.is prodhuesi i difuzorit aromë, shpërndarës aromë tejzanor, lagështues, mjeshtër NM Face dhe pastrues ajri të cilat përdoren kryesisht në hotel, banjë, klub, zyrë, shtëpi private dhe madje edhe në automjet.

Marka e kompanisë: DITUO

Koha e vendosur: Shkurt 2011

Sipërfaqja e katit: 16,000 m

Vendndodhja: Shenzhen Baoan

Punonjësja: 200-500 persona

Kapaciteti mujor: rreth 300,000 njësi

Përparësitë:

* Mbi 8 vjet fabrikë e specializuar në shpërndarësin e aromës

* Eksperiencë e pasur e eksportuar (më shumë se 75 vende)

* Ekipi i shitjeve super të shkëlqyera (shërbime profesionale para / pas shitjes)

* Ekipi R & D i aftë (normalisht 2-3 produkte të reja çdo tremujor)

* E pranueshme për ODM & OEM * Certifikata: ISO9001,2015, CE, FCC & ROHS

* Cilësi e besueshme: 100% Test Drop, test plakjeje dhe OCCT para transportit

DITUO, në fillim të krijimit të saj, marka synon të krijojë një mjedis të shëndetshëm dhe një jetë të bukur në shtëpi. Ai përqendrohet në inovacionin dhe prodhimin e produkteve të aromaterapisë dhe aromaterapisë, duke synuar të ofrojë produkte cilësore dhe shërbime më të mira për publikun. Productdo produkt DITUO është i dashur nga konsumatorët, duke interpretuar harmoninë dhe natyrën e "jetës shëndetësore me aromë, shijoni të pastër dhe të freskët lirisht".

Uebfaqja e Dituo: www.sz-dituo.com

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim