Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Judy Ms. Judy
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13710157069 Е-пошта:info@sz-dituo.com.cn
Избрана производи
За нас

Шенжен Dituo Electronic Co, Ltd.is производител на мирис дифузер, ултразвучно дифузер со арома, овлажнител, мајстор за лице за лице и прочистувач на воздухот кои главно се користат во хотел, бањата, клубот, канцеларијата, приватниот дом, па дури и во возилото.

Компанија марка: ДИТУО

Воспоставено време: февруари 2011 година

Површина на подот: 16,000 км

Локација: Шенжен Баоан

Вработен: 200-500 луѓе

Месечен капацитет: околу 300.000 единици

Предности:

* Повеќе од 8 години фабрика специјализира во дифузор за арома

* Богато извезено искуство (повеќе од 75 земји)

* Супер-одличен тим за продажба (професионален сервис за пред / по продажбата)

* Способен тим за истражување и развој (нормално 2-3 нови производи секој квартал)

* Прифатливо за ODM & OEM * Сертификат: ISO9001,2015, CE, FCC & ROHS

* Сигурен квалитет: 100% тест за капки, тест за стареење и OCCT пред испорака

DITUO, на почетокот на своето создавање, брендот има за цел да создаде здрава животна средина и убав домашен живот. Тој се фокусира на иновациите и производството на производи за ароматерапија и ароматерапија, со цел да обезбеди квалитетни производи и најдобри услуги за јавноста. Секој производ DITUO е омилен од потрошувачите, толкувајќи ја хармонијата и природата на „здравствен живот со арома, уживајте во чисто и свежо слободно“.

Интернет-страница Дитуо: www.sz-dituo.com

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Шенжен Dituo Electronic Co, Ltd.is производител на мирис дифузер, ултразвучно дифузер со арома, овлажнител, мајстор за лице за лице и прочистувач на воздухот кои главно се користат во хотел, бањата, клубот, канцеларијата, приватниот дом, па дури и во возилото.

Компанија марка: ДИТУО

Воспоставено време: февруари 2011 година

Површина на подот: 16,000 км

Локација: Шенжен Баоан

Вработен: 200-500 луѓе

Месечен капацитет: околу 300.000 единици

Предности:

* Повеќе од 8 години фабрика специјализира во дифузор за арома

* Богато извезено искуство (повеќе од 75 земји)

* Супер-одличен тим за продажба (професионален сервис за пред / по продажбата)

* Способен тим за истражување и развој (нормално 2-3 нови производи секој квартал)

* Прифатливо за ODM & OEM * Сертификат: ISO9001,2015, CE, FCC & ROHS

* Сигурен квалитет: 100% тест за капки, тест за стареење и OCCT пред испорака

DITUO, на почетокот на своето создавање, брендот има за цел да создаде здрава животна средина и убав домашен живот. Тој се фокусира на иновациите и производството на производи за ароматерапија и ароматерапија, со цел да обезбеди квалитетни производи и најдобри услуги за јавноста. Секој производ DITUO е омилен од потрошувачите, толкувајќи ја хармонијата и природата на „здравствен живот со арома, уживајте во чисто и свежо слободно“.

Интернет-страница Дитуо: www.sz-dituo.com

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање